Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
20.09.2020
Nová verze stránek Apis Digital
Právě jsme pro vás spustili novou verzi našich webových stránek a e-shopu Apis Digital. Po jeho předchozí verzi, se kterou jsme se rozloučili po 10 l... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Kterého GSM operátora si vybrat pro dálkový přenos dat?
21.09.2020 Časté dotazy
Kterého GSM operátora si vybrat pro dálkový přenos dat?
Pro dálkový přenos změřených hodnot váha používá GSM síť. Potřebujete proto SIM kartu od některého z operátorů. Článek se zabývá tím, kterého operátor... číst celé
Jak jsem nemusel přijít o metrák medu - Včelařství č. 10/2012 Jak jsem nemusel přijít o metrák medu - Včelařství č. 10/2012
V časopisu Včelařství č. 10/2012 byl zveřejněn článek s názvem Jak jsem nemusel přijít o metrák medu. číst celé
Rentabilita registračního vážení včelstev - Včelařství č. 4/2012 Rentabilita registračního vážení včelstev - Včelařství č. 4/2012
V časopisu Včelařství č. 4/2012 byl zveřejněn článek s názvem Rentabilita registračního vážení včelstev. číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Ke stažení
  3. Aplikace pro mobil/tablet
Aplikace pro mobilní telefon nebo tablet s Androidem

ApisDigital

Novinky a poznámky k jednotlivým verzím aplikace

Instalace aplikace:

Přímo v mobilu/tabletu ťukněte na výše uvedený název aplikace "ApisDigital-vX.YY.apk", potvrďte otevření staženého souboru a dále postupujte podle zobrazovaných pokynů k instalaci.

Anebo na staženou a někde v mobilu/tabletu již uloženou aplikaci ťukněte a následně postupujete podle zobrazovaných pokynů k instalaci.

Návod k použití aplikace je obsažen přímo v aplikaci.

Spuštění váhy s dálkovým přenosem:

V menu zvolte "Nastavení na dálku/Přidání a inicializace nového stanoviště", zadejte zde 2 telefonní čísla (číslo SIM vložené do váhy na stanovišti a číslo mobilu/tabletu s aplikací) a potvrďte odeslání nastavení do váhy.

Po restartu váhy (tlačítkem na desce elektroniky, které uvidíte po odšroubování víka krabičky s elektronikou) po uplynutí intervalu 6 minut, anebo nejpozději do 24 hodin automaticky i bez restartu, se váha nastaví, spustí měření a odešle potvrzení do aplikace. Příjmem potvrzení se aplikace s váhou vzájemně spárují a tím je vše hotovo.

Spuštěná váha provádí měření a odesílá je dálkovým přenosem přímo do aplikace. Současně je připravena na příjem povelů pro dálkovou změnu jejího nastavení, anebo i pro ovládání přes kabel, viz. dále.

Spuštění váhy přes kabel:

Nejprve váhu připojte pomocí OTG kabelu. V menu zvolte "Nastavení přes kabel" a potom se již pohybujte podle menu. Máte zde možnost nastavit interval měření, spustit nebo zastavit měření, stáhnout uložená měření do aplikace a jiná další užitečná nastavení váhy.

Váhu s dálkovým přenosem můžete ovládat jak na dálku, tak i připojením přes kabel.

Aplikace ApisDigital a potřebné vlastnosti mobilu/tabletu a váhy

Copyright Apis Digital - kopírování obsahu je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno!
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz