Produkty

Napište nám

Kontaktujte nás kdykoliv

Telefon:+420 734 653 336

Napsat zprávu >

Odebírat novinky

Vzdálené stanoviště v lese

Úly Optimal, nízké nástavky, rámková míra 42x17 cm.

Jedná se o celoroční vážení včelstev autorů úlové váhy PAYA, které je automaticky, denně (nebo případně ob 1 až 2 dny) aktualizováno. Úly jsou umístěny ve včelínu a některé venku. Data se ze stanoviště do počítače přenáší dálkově pomocí GSM sítě a následně z počítače na web pomocí ftp. Všechny tyto funkce jsou součástí standardního programového vybavení Apidi, které je pro všechny elektronické úlové váhy Apis Digital zdarma a volně k dispozici ke stažení. Toto vážení je určeno je pro všechny zájemce o elektronickou úlovou váhou PAYA, aby získali názornou a reálnou představu, co jim může její pořízení poskytnout. Současně zde ověřujeme nová řešení či podněty v oblasti vážení včelstev, proto mají tyto stránky do jisté míry i experimentální charakter.

Ve všech grafech je zobrazována tzv. "čistá hmotnost" (tj. zejména glycidové zásoby, pyl a vlastní včely), neměnná hmotnost vlastního úlu se v každé váze automaticky odečítá, viz. rovněž Časté dotazy.

Datový soubor zaznam.txt (nebo obraceny.txt) je v textovém formátu a po stažení lze přímo načíst např. do Excelu.

Použitá verze programu Apidi: 8.1

Denní vlečný graf (vždy pro poslední 3 týdny)

Denní vlečný graf za poslední 3 týdny

Poslední komentáře:

11.3.2018 - V současné době vylepšujeme (přestavujeme) náš včelín, vážení jsme proto na nějakou dobu přerušili. 
1.1.2018 - A máme tu zase další, nový rok. Na ročním grafu se automaticky objevilo označení roku 2018 a všechny křivky hmotnosti a teploty v něm přeskočily vodorovnou čárou z 31.12.2017 vpravo na 1.1.2018 vlevo. Hodnoty z loňského roku 2017 zůstávají na ročním grafu viditelné pro účely srovnávání a budou postupně zleva nahrazovány novými hodnotami z roku 2018. Pro pozdější prohlížení se všechny grafy  (k datu 31.12.2017), datový soubor "zaznam.txt" a všechny konfigurační soubory (mají příponu cfg) automaticky uložili do složky s názvem "archiv2017". Zatím prázdné grafy pro 4., 3. a 2. čtvrtletí 2018 jsme na webu dočasně zneviditelnili a až do nich záznam dojde, zase si je přidáme.

Roční graf (vždy aktuální a minulý rok, v "nekonečné" smyčce)

Roční graf 

1. čtvrtletí

1. čtvrtletí

2. čtvrtletí

2. čtvrtletí


PayPal

Napište nám

Kontaktujte nás kdykoliv

Telefon:+420 734 653 336

Napsat zprávu >