Produkty

Stažení softwaru

V současné době je zdarma k dispozici základní uživatelské programové vybavení se souhrnným názvem "Apidi", určené pro standardní osobní počítač s operačním systémem Windows (XP, Vista, 7, 8, 10).

Instalace novější verze programu (do stejného adresáře jako byla instalována verze předchozí) pouze nahradí vlastní program, všechna Vaše data zůstanou nedotčena. Proto můžete ihned po přechodu na novější verzi programu plynule pokračovat v běžné práci.

Doporučujeme používat vždy aktuální (nejnovější) verzi programu Apidi.
Aktuální verze obvykle obsahuje různá zdokonalení programu a současně odstraňuje případné zjištěné nedostatky verzí předchozích. Snažíme se důsledně zachovávat zpětnou kompatibilitu a program zbytečně neměnit, aby měl uživatel k dispozici jednoduché a přitom produktivní pracovní prostředí. 

Aktuální software k našim produktům

Datum uvolnění verze v9.3: 13.7.2019
Rozdíly verze v9.3 proti verzi v9.2b:
Úprava interního zpracování přijatých sms, které se na některých počítačích projevovalo nesprávnou činností programu.

Datum uvolnění verze v9.2b: 14.7.2018
Rozdíly verze v9.2b proti předchozím verzím:
Proti verzi v9.2a je tato verze rozšířena o vytváření záloh dat pro jejich bezpečné uložení na cloudové úložiště Disk Google na Internetu a současně je generován výstup pro snadné sdílení výstupů programu pomocí Disku Google. Popis jak tyto možnosti zprovoznit je uveden v souboru Apidi-Navod_k_instalaci.pdf viz. výše.     
Proti verzi v8.2 je zde na první pohled viditelné to, že k prohlížení grafů a dat používá lokalizovanou (českou) verzi programu XnView, že v datových souborech jednotivých vah je časové pořadí měření obrácené (pro usnadnění prohlížení dat) a je v nich přidáno zobrazení i rozdílu hmotnosti oproti předchozímu měření. Grafy jsou nyní ve výchozím nastavení kresleny o něco silnější čarou, což zlepšuje orientaci v případě více vah a u krátkodobého grafu jsou přidány malé značky v okamžicích měření. Tyto parametry grafů si ale můžete nastavovat dle vlastního přání sami a případně si nastavit shodný vzhled jako u předchozích verzí. Rovněž byla trochu "vyladěna" paleta barev jednotlivých grafů, ale i nadále si barvy můžete nastavit dle vlastního přání. Program navíc obsahuje řadu dalších zdokonalení interního charakteru.

 
Pro zobrazení návodů přikládáme ke stažení (pokud jej dosud v počítači nainstalován nemáte) volně dostupný program Adobe Reader:
 

Vzdálené připojení

Budete-li chtít, můžeme se k vašemu počítači v případě potřeby vzdáleně připojit a při zprovoznění váhy vám pomoci. Používáme k tomu výborný program Team Viewer, který je zde ke stažení:


...


PayPal